Zostań konsultantką Oriflame

Znalezienie zadowalającej pracy dorywczej to dziś wyzwanie, przed którym stoją nie tylko studenci dzienni, ale też młode matki, licealiści czy osoby, które czują że mogłyby poszerzyć nieco swoją pracę na etacie. W praktyce jednak nie każdy pracodawca jest w stanie zagwarantować dużej dozy wolności, jednocześnie dając szansę zarobić swoim pracownikom stosownie do czasu poświęconego przez nich na pracę. Poszukujesz ciekawej pracy, która pozwoli Ci zachować pełną swobodę działania i elastyczność godzin, w których możesz wykonywać swoje zadania? Zostań konsultantką Oriflame i sprawdź, jak łatwo zarobić na drobne wydatki, oszczędzić na wymarzony wyjazd, a nawet stworzyć początki ciekawej kariery w handlu.

Dlaczego warto zostać konsultantką?

Praca konsultantki Oriflame to nic innego jak sprzedaż produktów dostępnych w obowiązującym katalogu poprzez zbieranie zamówień od klientek i ich realizację z poziomu strony internetowej marki. Każda konsultantka otrzymuje jeden katalog, który rozdaje w gronie swoich znajomych i rodziny, którzy mogą przekazać go też dalej poszerzając tym samym zasięg konsultantki. Ci, którzy zdecydują się na zamówienie składają go przed wyznaczonym terminem, a konsultantka następnie składa zebrane zamówienia przez swoje konto w portalu marki. Gdy otrzyma gotowe zamówienia, przekazuje je do rąk klientek, zyskując 20% przychodu z każdego zrealizowanego zamówienia i w ten sposób zarabiając od kilkudziesięciu do nawet kilkuset złotych miesięcznie. Choć początki mogą być oczywiście trudne, a nie każdy miesiąc tak samo dobry jak poprzedni, po pewnym czasie działania, wyrobieniu sobie wprawy w sprzedaży i zdobyciu grona zaufanych klientek możesz liczyć na naprawdę ciekawe zarobki i to często przy minimalnym wysiłku. A to jeszcze nie koniec zalet.

Każda konsultantka otrzymuje dostęp do licznych zniżek i stałych rabatów, dzięki którym może testować kosmetyki na własnej skórze i tym samym zyskać lepszą świadomość oferowanych przez siebie produktów. W końcu to właśnie wiarygodność w promowaniu kosmetyków napędza w tej branży sprzedaż, która z niewielkiej ilości zamówień może przerodzić się w Twoje główne źródło zarobków.

Praca konsultantki Oriflame to też doskonała okazja do poznania nowych osób w branży, zbudowania sieci znajomości i uczestnictwa w licznych szkoleniach i warsztatach z zakresu kosmetologii, wizażu czy handlu. Co więcej, jeśli w sprzedaży czujesz się naprawdę dobrze i chcesz rozwijać swoją karierę z Oriflame możesz dołączyć do programu jako Sponsor, czyli osoba zajmująca się także rekrutacją nowych konsultantów do swojego zespołu. Taki sposób budowy sieci sprzedaży gwarantuje Ci dodatkowe źródło zarobków z każdej sprzedaży zrealizowanej przez podlegających Ci konsultantów. Możliwości są tu naprawdę rozległe!

Jak zostać konsultantką Oriflame?

Uważasz, że praca konsultantki jest w sam raz dla Ciebie? Wystarczy, że zgłosisz się do Klubu Oriflame wypełniając formularz na stronie internetowej marki lub znajdując w swojej okolicy Sponsora, który organizuje własny zespół konsultantów i pomoże Ci stawiać pierwsze kroki w pracy konsultanta. Wypełnienie formularza zajmuje chwilę, a po jego przesłaniu otrzymujesz automatycznie dostęp do konta, z którego możesz realizować swoje zniżkowe zamówienia. Do klubu możesz dołączyć już po ukończeniu 16 roku życia – wystarczy zgoda od rodziców i chęć do pracy. Jeśli więc szukasz sposobu na kieszonkowe, chcesz dorobić do wypłaty na etacie lub po prostu szukasz ciekawego zajęcia na wolne popołudnia, zostań konsultantką Oriflame!