Sprawdzone pomysły na wieczór kawalerski

Jesteś świadkiem lub pomagasz organizować wieczór kawalerski, jakie są sprawdzone sposoby na ten jeden niezapomniany wieczór w życiu? Wykażesz się inicjatywą i zaskocz wszystkich, czy też skorzystasz ze sprawdzonych rozwiązań, wszystko zależy od Ciebie!

Striptizerka

No tak, to jest najprostsza opcja, wykorzystana przez wielu Panów. Jeśli wiesz, że Pan Młody bardzo chciałby takiej atrakcji, to po prostu ją zorganizuj. Niech się cieszy swoim jednym z ostatnich dni wolności w życiu. Może to dla niego jedyna taka okazja w życiu, więc nie odmawiaj mu tej przyjemności. Zadbaj jednak o to, aby wszystko było sprawnie zorganizowane, ale również ze smakiem.

Paintball lub strzelnica z grillem lub ogniskiem

Prawdziwie męskie rozrywki będą również jak najbardziej adekwatne w tym dniu. Każdy facet chce sobie trochę postrzelać, tak jak w grach, wiec czemu mu tego nie zagwarantować i nie podsycić ducha rywalizacji? Paintball lub strzelnica to będzie wyśmienity wstęp do dalszej imprezy. Możecie do tego zorganizować zawody na najlepszego strzelca lub kto pierwszy trafi do portretu „ukochanej” teściowej. Możecie taki dzień również zakończyć grillem lub ogniskiem z jeszcze większą imprezą!

Quady, gokarty, offroad

Innym pomysłem na męską rozrywkę w tym dniu są przejażdżki i wyścigi różnymi pojazdami. Jeśli lubimy bezdroża, ekstremalne sytuacje i warunki, to warto pomyśleć o rajdzie offroad. Jeśli chcemy się pościągać, to warto pojeździć na gokartach. Można również zorganizować hardcorowy rajd na quadach, który wzburzy krew w żyłach wszystkich gości i zostanie zapamiętany na długo.

Limuzyna lub busparty z drinkami i tancerkami

Wszystkie wcześniejsze rozrywki mogą być tylko wstępem do dalszej imprezy, która może być kontynuowana w limuzynie lub z wykorzystaniem busparty. W przypadku pierwszej opcji jest mniej miejsca i trudno zorganizować tam prawdziwą imprezę. Natomiast jeśli chodzi o autobus imprezowy, to nie dość, że pomieści wiele osób, to jeszcze można tam tańczyć, barman serwuje drinki, a dziewczyny tańcem mogą umilać imprezę.

To co, która opcja wydaje się Wam najlepsza? Wybierasz sprawdzony wieczór w klubie, pokaz striptizerski, czy bardziej męskie zabawy? Jeśli chcesz zaserwować kolegom bardziej męskie rozrywki, to pomyśl o paintballu, strzelnicy, przejażdżce offroad, na gokartach lub quadach. Ciekawą opcją mogą być również roztańczone ruchome imprezy, czyli limuzyna lub busparty.Wszystkie rozwiązania będą dobre, ważna jest przecież dobra zabawa!