Serwetki z własnym nadrukiem lub logo

Sertweki papierowe są nieodłącznym elementem każdego przyjęcia i uroczystej kolacji. Konfekcja stołu uzupełniona o zestaw serwetek zwiększa higienę gości.

Zestawy serwetek papierowych są porozmieszczane wzdłuż stołu tak, by każda osoba mogła bez problemu po nie sięgnąć. Dodatkowo, serwetki wchodzą w skład wszystkich nakryć stołu. Często, serwetka znajduje się na talerzu oraz pod sztućcami. Nierzadko, serwetek papierowych używa się do podania sztućców. Najczęściej pełnią onę funkcję chusteczek, jednak od kilkunastu lat przywiązuje się większą uwagę do personalizowania serwetek.

Papierowe serwetki ozdobne

Oprócz swojej podstawowej roli, serwetki papierowe mogą zawierać nadruk, grafikę czy logotyp danej firmy. Nanoszenie grafik na serwetki to subtelny sposób na podkreślenie okazji. Najczęściej, serwetki z nadrukiem czy wybraną grafiką można spotkać na:

  • weselach,
  • chrzcinach,
  • urodzinach,
  • imprezach firmowych,
  • kolacji wigilijnej,
  • rocznicach.

W zależności od okazji, na serwetkach może widnieć pomysłowa grafika, data lub logo czy slogan. W przypadku imprez rodzinnych, wybieramy serwetki papierowe z nadrukiem obrączek, gołębi, choinki, tortu urodzinowego. Często, na serwetkach pojawia się liczba lat – na urodzinach oraz z okazji rocznic. Chrzciny to świetny pomysł na serwetki z nadrukiem imienia dziecka, a na ślub można zdecydować się na umieszczenie daty ślubu na papierowej serwetce. Wszelkie wydarzenia i eventy firmowe, to okazje na które można przygotować serwetki z logo firmy, z hasłem reklamowym lub z samą nazwą eventu.

Jak i gdzie kupić serwetki papierowe z własnym nadrukiem?

serwetki z logo lub nadrukiem
Serwetki z nadrukiem uzupełnią konfekcję stołową.

Dzięki zwiększającej się popularności sztuki użytkowej i kreatywności grafików, obecnie mamy możliwość zamówienia dowolnej ilości serwetek papierowych u producenta. Dodatek jakim są serwetki, stanowią obowiązkowe wyposażenie każdej konfekcji stołowej. Warto więc wykorzystać serwetki jako element ozdobny. W doborze grafiki mogą nam pomóc pracownicy drukarni lub pracownicy firmy produkującej papierowe serwetki.

Nasz pomysł na nadruk powinien być opracowany przez grafika lub przygotowany przez osobę z firmy/ gości.

Warto wybrać taką grafikę, która będzie się kojarzyła z daną uroczystością.

Serwetki papierowe z logo lub nadrukiem pełnią podwójną funkcję. Są one jednocześnie użyteczne i reprezentatywne. Pomysłowo stworzony projekt serwetek pozwoli wyróżnić okazję/ datę/ firmę. Warto wykorzystywaćozdobne serwetki z nadrukiem, zwłaszcza jeśli zajmujemy się organizacją imprezy czy eventu firmowego, na którym pojawią się pracownicy z oddziałów z innych miast, kontrahenci, partnerzy oraz klienci naszej firmy.

Możliwości drukarni pozwalają wyprodukować serwetki papierowe w różnych wariantach kolorystycznych, z dowolną ilością wzorów czy grafik, a nawet serwetek ze zdjęciami. Producent serwetek papierowych z nadrukiem lub logo zapewni nam trwałość i prezencyjność wyrobów. Ozdobne serwetki zamawiane są w conajmniej stu egzemplarzach, więc może się zdarzyć, że nie wykorzystamy wszystkich. Niemniej jednak warto zdecydować się na tę opcję i dobrać nadruk/ grafikę do okazji.