Piękna w dużym rozmiarze

To, że masz duży rozmiar nie oznacza, że musisz czuć się brzydka i nieatrakcyjna. Wystarczy kilka prostych zabiegów i Ty już dziś możesz wyglądać jak gwiazda.

Odpowiednio dobrane stroje

Pamiętaj rozmiar xxl nie oznacza, że powinnaś chodzić w ubraniach, które wyglądają jak namiot. Kupuj zawsze ubrania w odpowiednim dla siebie rozmiarze, dzięki temu nie będziesz wyglądać na większa niż jesteś. Za małe ubrania mogą zbytnio opinać sylwetkę natomiast za duże mogą dodać dodatkowych kilogramów, a tego przecież nie chcemy. Nie twórzmy więc niekorzystnych fałdek lub nie ubierajmy się w ubranie, w które zmieściłyby się 2 osoby!

Wybierz odpowiedni wzór

Jeśli marzy Ci się piękne ubranie, a masz rozmiar xxl, t nigdy nie wybieraj tkanin z wielkimi wzorami. powodują one, że osoba wydaje się jeszcze większa niż w rzeczywistości. Dla Ciebie najlepszym wyborem będą tkaniny w jednolitych kolorach lub te z drobnym wzorem na przykład kwiatuszkami. Dzięki takiemu zabiegowi, sprawisz wrażenie szczuplejszej osoby.

Dobierz strój do okazji

Osoby, które mają więcej kilogramów często mają tendencję do ubierania się w jeden strój na wiele okazji, bo mówią, że tylko w tym dobrze wyglądają lub że nie mają co na siebie ubrać. To duży błąd. Dobierz swój strój stosownie do okazji. Nie zawsze muszą to być tylko spodnie. Pomyśl również o długich spódnicach i sukienkach w okresie wakacji. Odpowiednio dobrane na pewno odejmą Ci kilka kilogramów. Jeśli masz jakąś wyjątkową uroczystość w planach, to pomyśl o sukni wieczorowej. Twoja waga nie powinna stanowić problemu, a odpowiedni strój na dane wydarzenie pozwoli Ci się poczuć piękną i bardziej pewną siebie.

Wzoruj się na innych

Jeśli nie wiesz, jak dokładnie powinnaś dobrać strój, wzory i kolory, to wzoruj się na osobach, które rzeczywiście dobrze prezentują się, choć nie mają rozmiaru xs. Dobrym przykładem jest tutaj Magda Gessler. Zwróć uwagę na elementy jej stroju. Jej atutem są szczupłe nogi, które chętni pokazuje w sukienkach, czy też długich tunikach. Oprócz tego jej sukienki są zazwyczaj proste i nakłada na nie długi sweter lub długą narzutkę. Dodaje do tego długie wisiory lub pionowo spływający szal i od razu wydaje się szczuplejsza! Jeśli marzysz natomiast o wersji glamour, to wzorem może być dla Ciebie Marta Grycan. Zawsze ma piękne kroje sukienek, choć jest to większy rozmiar.

Znajdź odpowiedni sklep

Mówisz, no super są te rady, ale gdzie ja kupię odpowiednie ubrania na siebie? Odzież damska xxl nie jest już tak trudno dostępna jak kiedyś. Poszukaj odpowiedniego sklepu w swojej okolicy, a jeśli nic nie znajdziesz, to poszperaj w Internecie.

Ja ze swojej strony polecam: http://www.mylady.pl/.

Pamiętaj więc, twoja waga nie może stanowić wymówki. Ważne, aby dobrać dobry rozmiar ubrania i dopasować je do okazji, a w takim stroju będziemy się lepiej czuć i prezentować.