Piękna sylwetka bez ćwiczeń i skalepela – to możliwe!

W walce o piękną sylwetkę często podejmujemy konwencjonalne kroki – zmieniamy dietę, zaczynamy chodzić na siłownię lub rozpoczynamy treningi w zaciszu własnego domu.

Niestety – każdy, kto choć raz przerabiał walkę o piękną sylwetkę, wie, że jeśli zapał do ćwiczeń jest zbyt mały, trudno mówić o sukcesie. Przychodzi zniechęcenie, a spalone kilogramy nierzadko wracają z naddatkiem. Jak tego uniknąć?

InShape – rewolucja w walce o piękną sylwetkę

InShape to urządzenie stymulujące tkankę mięśniową do wytężonej pracy, jaka nie jest możliwa do osiągnięcia podczas zwykłego treningu. Główna zasada działania opiera się na wykorzystaniu pola elektromagnetycznego. Przesyłane wprost do mięśnia impulsy powodują skurcz na maksymalnym poziomie, pobudzając mięśnie do rozwoju i spalania tkanki tłuszczowej.

Wyjątkowo intensywny wysiłek, jakiemu poddawane są mięśnie podczas treningu z wykorzystaniem InShape, sprawia że potrzebna jest zwiększona podaż energii. Wówczas mięśnie zaczynają czerpać ją z nagromadzonego w organizmie nadmiaru tkanki tłuszczowej, przyczyniając się tym samym do wymodelowania sylwetki.

InShape – bezpieczna walka o wyrzeźbioną sylwetkę

Impulsy elektromagnetyczne, jakie wytwarza urządzenie InShape, pobudzają mięśnie do pracy na poziomie, jaki jest nieosiągalny podczas klasycznego treningu. Pytanie tylko, czy to jest bezpieczne? Jak najbardziej!

Zabieg jest całkowicie bezinwazyjny, polega na założeniu opaski z elektrodami w tym miejscu, w którym chcesz wzmocnić mięśnie i spalić tłuszcz. Co więcej, wysyłane impulsy nie mają wpływu na tkanki poboczne.

Za pomocą jednego urządzenia możesz z powodzeniem wybrać, na jakim efekcie Ci najbardziej zależy. Możesz wybrać program skupiający się głównie na spalaniu tkanki, program, którego głównym celem będzie rozbudowa mięśni, a także odprężający stretching.

Dlaczego warto skorzystać z InShape?

  • Jest on bardzo dobrą alternatywą dla wszystkich, którzy szybko się zniechęcają klasycznymi ćwiczeniami, a bardzo marzą o uzyskaniu smukłej, wyrzeźbionej sylwetki.
  • Do głównych zalet należy całkowita bezinwazyjność zabiegu – może on być dobrą alternatywą dla osób wymagających interwencji chirurgicznej w celu zrzucenia nadwagi, lecz bojących się powikłań.
  • InShape to wybór przede wszystkim dla tych osób, które chcą się skupić na trenowaniu wybranych partii mięśni.
  • Zabieg trwa około 30 minut i jest bezbolesny. Ty wygodnie leżysz, podczas gdy Twoje mięśnie intensywnie ćwiczą, by uzyskać piękne ciało!
  • Aby uzyskać pełną skuteczność zabiegu, należy go wykonać od 4 do 6 razy na przestrzeni dwóch tygodni.
  • Jeśli nadal masz obawy, warto wspomnieć, że zabieg nie ma efektów ubocznych, a do tego nie jest konieczna rekonwalescencja.

Piękna sylwetka bez ćwiczeń? Tak!

Na pewno znajdą się osoby, które będą z niedowierzaniem kręciły głowami, lecz tak właśnie jest – możesz wyglądać równie dobrze jak idealne, wysportowane modelki rodem z okładek czasopism. Nie ponosisz tutaj wysiłku i nie wystawiasz się na ryzyko bolesnych zabiegów, wymagających długiego powrotu do zdrowia. Efektem zabiegu możesz cieszyć się nawet do kilku miesięcy – i nic nie stoi na przeszkodzie ku temu, by go powtórzyć.

piękna sylwetka

InShape – skąd wiadomo, że będzie dobrym rozwiązaniem?

Zanim zdecydujesz się skorzystać z zabiegu, znajdź w swojej okolicy zaufaną klinikę medycyny estetycznej i sprawdź, jakie ma opinie, z jakiego sprzętu korzysta – jeśli masz taką możliwość, sprawdź również to, gdzie wybrana przez Ciebie klinika zakupiła swój sprzęt. Jednym z takich miejsc jest Into Beauty – przed sfinalizowaniem procedury zakupowej dokładnie analizujemy potrzeby przyszłych pacjentów, dobierając tym samym najlepsze dla nich rozwiązania.

Następnie udaj się na wizytę. Podczas rozmowy z lekarzem ustalisz, jaka jest w Twoim przypadku niezbędna ilość wymaganych zabiegów, oraz główny cel ich wykonywania. Listę placówek w Polsce, korzystających z naszych urządzeń, znajdziesz na stronie intobeauty.pl w zakładce “Gabinety”.