Ochrona obiektów – jak to wygląda w Sosnowcu?

Korzystanie z usług firm ochroniarskich oraz różnego rodzaju systemów zabezpieczeń jest bardzo ważne w sytuacji, gdy chcemy mieć pewność, że nasze mienie będzie bezpieczne. Firma Beta Security ISO, która działa na terenie Sosnowca, zapewnia kompleksową usługę technicznej oraz fizycznej ochrony i monitorowania mienia.

Jesteśmy profesjonalną firmą, która działa na rynku już od wielu lat. Nasz zespół składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy zapewnią Państwu najwyższy poziom ochrony obiektów, pojazdów oraz osób. Jesteśmy liderem w branży ochroniarskiej w Polsce, a nasze innowacyjne rozwiązania cieszą się sporym uznaniem i są ewenementem nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Nasze usługi skierowanie są zarówno do indywidualnych klientów, niedużych przedsiębiorstw jak i do wielkich film i korporacji.

Monitoring

Oferowana przez nas usługa monitoringu, dostosowana jest do indywidualnych potrzeb klienta i danego obiektu. Oferowane przez nas systemy monitorujące są jednymi z najnowocześniejszych rozwiązań dostępnych na Polskim rynku. W połączeniu z oprogramowaniem KRONOS jesteśmy w stanie zapewnić Państwu najwyższy poziom bezpieczeństwa. Od 2004 roku działa u nas Całodobowe Centrum Ochrony, które jest największym tego typu rozwiązaniem w Polsce. Dzięki niemu jesteśmy w stanie kontrolować przez całą dobę bezpieczeństwo na monitorowanych przez nas obiektach. Cały system monitorowania to skomplikowana struktura, w skład której wchodzą takie usługi jak:

    • Wideo Patrol – jest to usługa całodobowej, zdalnej obserwacji danego obiektu przy użyciu systemu monitoringu oraz nadzoru ze strony pracownika Całodobowego Centrum Ochrony. Nadzorowanie obiektu oparte jest o system CCTV, czyli zestaw kamer kontrolowanych na odległość przez wykwalifikowanego operatora. W sytuacji zagrożenia sygnał alarmowy jest przesyłany z kamer do Całodobowego Centrum Ochrony.
  • Wideo Weryfikacja – usługa całodobowej weryfikacji sygnałów alarmowych. Operator nadzorujący monitoring obiektu w przypadku wystąpienia sygnału alarmowego, potwierdza zasadność alarmu poprzez sprawdzenia nagrania z kamer, a następnie zawiadamia Klienta oraz odpowiednie służby, może to być np. grupa interwencyjna, serwis techniczny, straż pożarna, pogotowie ratunkowe lub policja.
  • Wideo Nadzór – całodobowa usługa zdalnego nadzoru prowadzona przez wykwalifikowanego pracownika Całodobowego Centrum Ochrony (CCO) przy pomocy systemu monitoringu.
  • Wideo Nadzór SOM (System Ochrony Mobilnej) – jest to innowacyjna usługa opracowana przez nasz zespół, która działa już od 2004 roku i zajmuje się nadzorem online obiektów. Realizacja usługi przebiega w określonych godzinach ustalonych przez klienta lub całodobowo. System ten łączy w sobie m.in. usługę kontroli dostępu KD, System Sygnalizacji Włamania i Napadu, dźwiękowe systemy ostrzegawcze, CCTV oraz patrole interwencyjne i mobilne.

ochroniarze

Monitoring GPS

Dla klientów indywidualnych oraz firm chcących zabezpieczyć swoje pojazdy i maszyny oferujemy usługę monitoringu GPS. System monitoringu GPS na bieżąco pobiera aktualne informacje na temat lokalizacji pojazdu, przebytej trasy, zachowania podczas pokonywania trasy i postoju, a nawet prędkości i zużycia paliwa. Usługa ta może być stosowana w pojedynczych pojazdach i maszynach, ale także w całych flotach pojazdów dużych firm i korporacji.

Montaż systemów alarmowych oraz kamer

Zajmujemy się także montażem i instalacją systemów alarmowych oraz kamer. Oferowane przez naszą firmę urządzenia marek Ganz, Hikivision, Internec, Dahua to wysokiej jakości produkty, które zapewnią najwyższy poziom bezpieczeństwa. Posiadamy także umowy na import z firmami produkującymi urządzenia na dalekim wschodzie. Jesteśmy bezpośrednim importerem urządzeni niektórych z tych marek, przez co nasze ceny są mocno konkurencyjne.

Zabezpieczenia

Oferujemy montaż i instalację inteligentnych systemów zabezpieczeń oraz systemów kontroli dostępu, które ograniczają dostęp do określonych miejsc i sektorów dla osób nieupoważnionych do przebywania w tych miejscach. Zapewniamy profesjonalne doradztwo w zakresie projektowania oraz montażu inteligentnych systemów zabezpieczeń w ramach ochrony obiektów w Sosnowcu.

Ochrona fizyczna

Nasz zespół ochrony fizycznej składa się z wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy przeszli niezbędne kursy, szkolenia i posiadają uprawnienie KPOF. Ochrona fizyczna realizowana jest w formie zdalnej, patrolowej oraz stacjonarnej. Zespół ochrony fizycznej zapewnia profesjonalną ochronę obiektów, ale także zajmuje się zabezpieczaniem imprez.