Alternatywne serwetki papierowe z logo firmy

Logo naszej firmy może być reklamą na wiele sposobów. Znak, logotyp lub opracowane przez grafika, indywidualne logo firmowe to zarówno znak rozpoznawczy, jak i forma marketingu.

Często, znak logo znajduje się na gadżetach reklamowych – ulotkach, torbach płóciennych czy długopisach i notesach. Na imprezach firmowych z okazji kolejnej rocznicy istnienia firmy, wspólny wyjazd integracyjny, wigilia firmowa lub ważne spotkanie – również mogą pojawić się gadżety z logotypem. Okazję, której towarzyszą wspólne posiłki, warto wykorzystać na podanie gościom serwetek z nadrukiem.

Papierowe serwetki z nadrukiem

Serwetki papierowe mogą być zarówno użyteczne, jak i prezencyjne. Goście z pewnością docenią ten element, zwłaszcza jeśli organizujemy event firmowy, na którym pojawią się nasi partnerzy firmowi lub ważne dla nas osoby. Rozetki z logo firmy zostaną zapamiętane dzięki prostocie i praktyczności. W zależności od naszej wizji, serwetki mogą przyozdabiać stół lub talerz; mogą stanowić jedynie dodatek, na którym umieszczone będą sztućce.

Fenomen personalizacji serwetek papierowych jest częścią sztuki użytkowej. Nadawanie większej wartości przedmiotom codziennego użytku to forma kreatywności, którą możemy się wykazać jako gospodarze/ organizatorzy eventów.

Subtelny dodatek na każdą okazję

serwetki z logoSerwetka papierowa to element każdego nakrycia stołu, jednak zakup kilkudziesięciu lub kilkuset takich serwetek nie musi być zarezerwowany wyłącznie na ważną, firmową okazję.

Pomysłowo zaprojektowana grafika na serwetkę może zawierać ikony, zdjęcia, cytaty, logo lub inne elementy, które są związane z firmą. W przypadku okazji podniosłych i formalnych, gdzie będziemy gościć kontrahentów, partnerów zawodowych i klientów, najlepiej skupić się tylko na zamieszczeniu logotypu firmy.

Jeśli z kolei organizujemy wyjazd pracowniczy, wewnętrzną imprezę, rocznicę lub urodziny, można zdecydować się na bardziej wyszukane grafiki.

Druk na serwetkach papierowych może układać się we wzór; z serwetek można ułożyć kształty, by kreatywnie przyozdobić stół.

Gdzie dostać serwetki papierowe z nadrukiem?

Obecnie, kreatywność jest coraz bardziej w cenie, dlatego mamy wiele możliwości, jeśli chodzi o oryginalne dodatki. Rozetki papierowe z nadrukiem logo firmy to opcja na wiele okazji. Ich zakup nie jest dużym wydatkiem, a w większości przypadków, im więcej sztuk zamawiamy, tym cena sztuki jest niższa.

Serwetki z logo naszej firmy to opcja, którą może zaoferować nam sklep z wyposażeniem restauracji lub domu. Indywidualne projekty serwetek można również dostać w drukarni lub bezpośrednio u producenta dodatków do stołu. Możliwość personalizowania serwetek papierowych na różne eventy to opcja coraz bardziej znana. Złożenie zamówienia w ilości hurtowej nie zajmuje wiele czasu, a dostawy są realizowane w przeciągu kilku – najwyżej kilkunastu dni.

Warto zawsze kupić o kilka/ kilkanaście sztuk więcej, jeśli wiemy, że liczba gości może się zwiększyć. Dobrze mieć o te kilkanaście sztuk w zapasie.

Personalizowane, w pełni dostosowane do naszych potrzeb i oryginalne serwetki papierowe z logo, to jedna z bardziej pomysłowych opcji na ozdobienie mniej lub bardziej uroczystego stołu.